Лінукс форум

Вхід не виконано. Ласкаво просимо зареєструватися!

Логін: Пароль: [ Реєстрація ]
Навігація: Форум

Опис та призначення цього розділу форума:
Це форум для користувачів операційної системи Linux, або тих хто хоче стати таким користувачем чи адміністратором Лінукс. Форум ні в якому разі не ставить на меті осягнути всі можливості використання цієї перспективної операційної системи, але принаймні одну відповідь на своє питання ви отримаєте завжди. Всі питання форуму проходять через руки модератора (адміністратора), а тому ймовірність отримання правильної відповіді значно збільшується.

Тема обговорення:

Как в Линукс печатать на win-принтере?

Автор та дата повідомлення Текст повідомлення
grb
13:07:22 22.09.2005
У меня в локальной сети есть мой ПК с Linux (ASPLinux v.10) и другой с winxp home edition. На виндовом компе установлен лазерный принтер Canon LBP-810. Проблема в том, что в ASP нет драйвера для этого принтера, и поэтому печатать не получается. Из доступных драйверов есть только LBP-4+, LBP-4U, LBP-4sx, LBP-8A1, LBP-310, LBP-320 Pro, LBP-350, LBP-430, LBP-470, LBP-1000, LBP-1260, LBP-1760. Для настройки использую утилиту system-config-printer.

Хоть как-то можно заставить печатать этот Canon в Линуксе?
senyk
13:26:10 23.09.2005
Перш ніж пробувати друкувати в Linux на принтері я б радив завітати на сторінку www.linuxprinting.org і ознайомитись з рекомендаціями по налагодженню друку саме вашого принтера.
Так згідно останньої інформації з цього сайту принтер Canon LBP-810 майже добре друкує, але для нього застосовується спеціальний драйвер capt (драйвер для Canon LBP-810 та Canon LBP-1120). Знайти інформацію про нього можна тут:
www.boichat.ch/nicolas/capt/
Правда є одне обмеження: принтер має бути під'єднаний через USB-порт, друкувати через паралельний LPT з цим драйвером поки що не можливо.

У вашому випадку win-принтер підключено до комп'ютера з Windows XP, тому можна скористатися обхідним маневром, який описано тут:
www.senyk.poltava.ua/projs/articles/linux_winprint.html
Але пам'ятайте, що при налагоджені доступу до ресурсу Windows-мережі вам знадобиться передавати ім'я користувача та пароль. У win98 на відміну від winxp це робити було не обов'язково.

Ви не є користовачем цього форуму, а тому не можете створювати нові повідомлення

Реклама

Ліцензійна угода

Авторське право на серверний механізм форуму © Сеник Микола, 2005