Сеник Микола
Приколи
Про ПРИКОЛИ 

В моєму розумінні тлумачення сленгового слова "прикол" слід викладати як смішний та кумедний випадок, що мав місце у реальному житті. Але розділ на даному сайті буде ілюструвати все смішне та кумедне, що може бути представлено у електронній формі на сайті. Така умова накладає досить істотні обмеження на друк у мережі відео та звукової інформації, тому вибачте, якщо зустріните цитату з фільму, а не побачите його фрагмент (хоча може з часом при доступних умовах хостингу він буде схожий на "Шоу Трумена" із Полтави /жарт/ ).

Важко сказати на перед, що буде являти цей розділ через декілька місяців. Я навіть не опускаю можливість, що прикольне на мою думку, для когось виявиться несмішним та банальним. Але всі смаки неможливо задовольнити. Тому, шановні панове, будь-ласка прошу сміятися з того що є (чи не має).

Зараз в мене немає чіткого представлення про структуру цього розділу, вона з'явиться незабаром, а тому від усіх зацікавлених приймаються пропозиції щодо структури розділу "Приколи". Просто напишіть мені про це і я із задоволенням розгляну Ваші пропозиції.

Реклама: