Найбільш невдалі вітання, бажання та поздоровлення

Назад

На цій сторінці ви можете бачити найбільш невдалі бажання, вітання та поздоровлення, які отримали найнижчу Вашу оцінку.

BOTTOM-20 - Гірші серед гірших!

Поздоровлення, які отримали найнижчі оцінки від користувачів серверу привітань, побажань та поздоровлень за весь час його роботи:

Місце у рейтингуПоздоровлення (посилання)Середня оцінкаВсього голосів
1-е з кінця

Шановні працівника Державної податкової Адміністрації України!
Вітаю Вас з Вашим професійним святом – Днем податкової служби. Бажаю Вам здоров'я, професіонального відношення до справи та розуміння потреб та можливостей платників податків. Нехай інтереси держави та її громадян будуть співпадати у питанні належної сплати податків.
Зі святом Вас!

1.001
2-е з кінця

Любов не пізнана людині сила,
Вона то є, а враз її нема,
Ніхто її не вижене, не купить,
Вона на віки серце полонить.

1.001
3-е з кінця

Дорогі друзі!
30 жовтня цього року виповнюється [число] років з дня створення Державної податкової адміністрації України. Ми відзначаємо День податкової служби, який святкується на загальнодержавному рівні. Це свідчення вагомості та значимості податкових органів у становленні та зміцненні нашої держави.
Оглядаючи пройдений шлях, слід сказати, що Державна податкова служба стала вузловою ланкою в наповненні державної скарбниці необхідними коштами.
Робота з платниками податків – це сьогодні головне. Кожен повинен усвідомити важливість налагодження з ними ділових і прозорих партнерських стосунків.
Я щиро, від усього серця дякую всім тим, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, поповнюючи державну скарбницю, хто чесно і самовіддано бореться з порушниками податкового законодавства. Честь вам і хвала!
Мої вітання також всім платникам податків, зичу їм міцного здоров’я, успіхів у бізнесі, високих прибутків, родинного щастя і добра! Адже свято наше – спільне, спільна й робота – задля України, її сьогодення і майбутнього.

1.001
4-е з кінця

Дорогі машинобудівники!
Вітаю Вас з вашим професійним святом – Днем машинобудівника, який традиційно святкується у останню неділю вересня. Офіційне проголошення цього фахового свята тільки підкреслює вагоме значення машинобудівного комплексу серед інших складових промисловості України.
Зичу Вам цього дня бути бадьорими, здоровими та усміхненими. Нехай доля буде до Вас справедливою, а вдача та успіх завжди приносять Вам та вашим родинам щастя!

1.001
5-е з кінця

На сторожі закону весь вік,
У складних і нелегких справах
Знайдете ви правильний хід,
Захистите завжди правих.

1.836
6-е з кінця

День Європи для України і її жителів це особливе свято. І справа тут не в тому, що географічно Україна є центром Європи. Скоріш за все день Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти.
Тому цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно Європейської держави!

2.002
7-е з кінця

Шановні колеги!
Дозвольте мені привітати Вас сьогодні з нашим професійним святом – Днем працівників торгівлі. Якщо замислитись, то без нашої з Вами справи людство не змогло існувати і наша з Вами професія така ж сама важлива як, наприклад, фах лікаря чи вчителя. Тож давайте побажаємо один одному міцного здоров'я, достатку та успіху, та ще раз привітаємо себе з тим, що завдяки нашим спільним зусиллям земна куля впевнено розвивається та й еволюціонує.
Зі святом Вас!

2.002
8-е з кінця

Шановні працівники та ветерани туристичної сфери!
Вітаємо з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм, який називають соціальним феноменом кількох останніх століть, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжнародних обмінів та людських контактів.
Наша країна, з її вигідним геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.
Ми впевнені, основні здобутки туристичної галузі України ще попереду. Треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.
Щиро бажаємо працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

2.002
9-е з кінця

Товариші офіцери, прапорщики, курсанти, військовослужбовці військової служби за контрактом і строкової служби, працівники оборонної промисловості, ветерани війни, праці та Збройних Сил України!
Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем ракетних військ і артилерії!
Невгасимою славою перемог овіяні ракетні війська і артилерія. У грізні воєнні роки воїни-артилеристи увінчали себе невмирущими подвигами в ім'я миру та щастя майбутніх поколінь, їхні подвиги є взірцем мужності для нинішніх воїнів, які виступають гарантом недоторканності кордонів незалежної України.
У цей святковий день висловлюю глибоку шану і вдячність ветеранам війни, праці та Збройних Сил за мужність і трудовий героїзм в ім'я незалежної України та вагомий внесок у військово-патріотичне виховання нинішнього покоління ракетників і артилеристів.
Переконаний, що особовий склад ракетних військ і артилерії Збройних Сил України буде з гідністю нести високе звання захисників Батьківщини і забезпечувати мирні умови для творчої та плідної праці Українського народу.
Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добра, злагоди, невтомної наснаги та успіхів у ратній праці на благо нашої держави!

2.001
10-е з кінця

Дорогі наші митці!
Від чистого серця Вітаємо Вас з цим прекрасним святом!
Бажаємо Вам натхнення у мистецтві, удачі та досягнення у своїй роботі!
Адже талант - це поклик душі, і тому його потрібно берегти!
Зі святом Вас!

2.003
11-е з кінця

Шановні колеги!
Вітаю Вас з днем Незалежності України. Бажаю Вам доброго здоров'я, успіхів у Вашій справі та щастя.

2.437
12-е з кінця

Щиро вітаємо всіх жінок зі святом!
Бажаємо, щоб 8-березневе відношення чоловіків до Вас було на протязі всього життя !

2.502
13-е з кінця

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.
Вітаю Вас з професійним святом!
Бажаю міцного здоров'я, професійної впевненості, а також процвітання Вам і Вашим родинам!

2.506
14-е з кінця

Вітаю з днем всіх закоханих найгарнішу дівчину міста Львів - Іринку Циолковську! Щоб щастя і дружба завжди з нами були!

2.605
15-е з кінця

ЗАПРОШЕННЯ

Шановний(а) [прізвище, ім’я, по батькові]!

[назва організації] запрошує Вас взяти участь в урочистому святкуванні з нагоди [святкова подія].

Святкування відбудеться о [час та число] за адресою:
[адреса]

[підпис]

2.628
16-е з кінця

Шановні освітяни!
Вітаю Вас з днем знань – 1 вересня! Поздоровляю з початком навчального року та бажаю міцного здоров'я, здібних учнів та звичайно покращення умов праці!

2.673
17-е з кінця

Шановні працівники банківських установ!
Вітаємо Вас з Вашим професійним святом. Ви належите до однієї з самих шанованих професій у нашому суспільстві, адже саме завдяки Вашим зусиллям та надзвичайно високому професійному рівню розвивається економіка країни.
Дякуємо Вам за те, що Ви є і бажаємо Вам і надалі вдосконалювати Вашу професійну майстерність!

2.7010
18-е з кінця

З Новим Роком!
Радості, удачі, кохання, успіхів у Новому [число] році!

2.899
19-е з кінця

Шановні, любі, прекрасні, чудові, кохані жінки!
Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня!
Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов.
Бажаю Вам завжди бути щасливою, здоровою, оточеною ніжністю та турботою.
Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні!

3.006
20-е з кінця

Дорогі співгромадяни!
Сьогодні День Соборності України. Довго український народ боровся за свою державність, багато крові пролито борцями за Україну, багато кісток українців лежить за межами нашої держави: в Сибіру, в концтаборах, на Соловках, на Біломорканалі. Але сьогодні ми маємо незалежну українську державу, буття якої благословив Бог. І ми повинні, дорогі браття і сестри, кожен на своєму місці працювати і робити все для зміцнення нашої української держави. Я закликаю Боже благословення на всіх вас і поздоровляю зі святом Соборності.
Свого часу Україна була поділена на дві частини. Нині є одна соборна українська держава, і цим святкуванням соборності ми хочемо підкреслити, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

3.001