Поздоровлення зі святом: 20 Липня - День металурга

20 Липня - День металурга
Інші свята:

Привітання до свята

День металурга. Професійне свято працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Відзначається щорічно у третю неділю липня

Головна сторінка
Ви вивитесь на статичну версію сайта станом на 07.12.2007, нова версія розташована за адресою vitau.org.ua

1)

Авторське право на поздоровлення © Алла

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ви, представники такої мужньої професії, відрізняєтеся особливим характером – міцним та надійним як метал. І Ви, справжні майстри своєї справи. Свій професіоналізм Ви щоденно підтверджуєте високою якістю продукції.

У відповідальний для нашої країни час економічних перетворень найвищої поваги заслуговує Ваша нелегка, але надзвичайно важлива для всього суспільства праця.

Я переконаний, що всі намічені плани досягаються завдяки взаєморозумінню, цілеспрямованій, злагодженій роботі працівників Вашого підприємства, адже металурги завжди були, є й будуть уособленням гідності робочої людини, щедро наділеної відвагою та працьовитістю.

Від усього серця бажаю Вам добра, щастя, стійкості духу, оптимізму, успіхів у роботі, міцного здоров’я, родинного затишку та світлого майбутнього!

Хай Вам щастить!

До уваги користувачів серверу привітань, побажань та поздоровлень! Будь-яке поздоровлення, вітання чи бажання, що Ви знайдете на цьому сайті, може бути використано Вами абсолютно безплатно, наприклад, як зразок для вітальної листівки. Це звичайно стосується і поздоровлення до свята: 20 Липня - День металурга. Але при розміщенні його на Інтернет-сайтах або у друкованих виданням посилання на цей сайт обов'язкове.