Поздоровлення зі святом: 21 Листопада - Всесвітній день телебачення

21 Листопада - Всесвітній день телебачення
Інші свята:

Привітання до свята

Всесвітній день телебачення відзначається 21 листопада

Головна сторінка
Ви вивитесь на статичну версію сайта станом на 07.12.2007, нова версія розташована за адресою vitau.org.ua

1)

Авторське право на поздоровлення © Алла

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Не можна уявити сьогоднішній день без оперативного зв’язку. реальна можливість узгодити ділові питання, дістати необхідну інформацію, знайти, врешті-решт, одне одного на будь-якій відстані – це ваша заслуга, шановні зв’язківці!

Незважаючи на прогрес у розвитку засобів електронного зв’язку, роль пошти у житті суспільства постійно зростає. Важко передати радість довгоочікуваної вісточки від знайомих і рідних, яку дарує колектив поштовиків району.

Бажаємо всім вам впевненості у завтрашньому дні, мужності та сил у вашій нелегкій роботі. нехай він приносить вам почуття гордості за важливу та потрібну людям справу, якій ви присвятили своє життя. Від щирого серця зичимо вам міцного здоров’я, особистого щастя. Нехай збуваються всі ваші мрії та задуми!

До уваги користувачів серверу привітань, побажань та поздоровлень! Будь-яке поздоровлення, вітання чи бажання, що Ви знайдете на цьому сайті, може бути використано Вами абсолютно безплатно, наприклад, як зразок для вітальної листівки. Це звичайно стосується і поздоровлення до свята: 21 Листопада - Всесвітній день телебачення. Але при розміщенні його на Інтернет-сайтах або у друкованих виданням посилання на цей сайт обов'язкове.